Mam Talent ściąga chętnych!

Już niebawem w Polsce wystartuje kolejna edycja programu telewizyjnego „Mam Talent”. Tym razem Polakom zaprezentują się nowe osoby oraz nowe talenty. Samo jury nie wie, co może się im przydarzyć w czasie kolejnej przygody z tym programem. Dlaczego jednak program ten zyskuje taką popularność? O czym wskazywać może produkcja kolejnej edycji, na którą wykłada się kolejne pieniądze. Okazuje się, że dzieje się tak nie tylko w Polsce.

talent

fot.http://chomikuj.pl/GODofWAR/Mam.Talent.S04E03-TRODAT,1034737241.rmvb

Fenomen programu

„Mam Talent” to program dla każdego. I właśnie na tym polega jego fenomen. Ponieważ skierowany jest do ogółu zyskuje większą liczbę widzów. To program, który nie skupia wyłącznie śpiewaków. Zgłosić się może absolutnie każdy, kto uważa, że posiada jakikolwiek talent. Może nim być nie tylko gra na jakimś instrumencie, ale również pokazy taneczne, akrobacyjne i inne. Szanse na wygraną ma dosłownie każdy, wystarczy okazać się najlepszym w swojej dziedzinie. Problem polega jednak na tym, że widzowie zaczynają się niecierpliwić. Głównym powodem staje się zachowanie jury, które wybiera samych śpiewaków.

Zerwanie z zasadą

Pojawiają się plotki, że jury programu „Mam Talent” zrywają z podstawową zasadą programu. Mówi się, że zgłosić może się każdy, problem polega jednak na tym, że jury faworyzuje pewne osoby, szczególnie te, które śpiewają. Widzowie denerwują się takim stanem rzeczy, ponieważ piosenkarze mają przecież inne programy muzyczne, do których można się zgłaszać.

Dodaj komentarz