Stać się szermierzem doskonałym

„Gra o Tron” stała się nie tylko serialowym hitem, ale również doskonałym cyklem wydawniczym, który sprzedaje się z olbrzymim nakładem. Ludzie pragną posiadać w domu książki z tej serii, ponieważ są zaskakujące, do tego jeszcze na rynku wydawniczym nie pojawiła się taka historia, która byłaby w taki sposób opisana. Ciekawe jest to, że losy bohaterów wiążą się z jednym wydarzeniem. Książka nie posiada głównego bohatera, jest opowiadana z perspektywy kilku osób, które są uwikłane z obaleniem króla i zdobycia tronu królestwa. Jedną z bohaterek staje się Aryja, która zmuszona jest do walki oraz ciągłego ukrywania się.

 trening personalny

fot.http://chomikuj.pl

To nie mała dama

Jak się okazuje Aryja nie jest typową dziewczynką, która mieszka na dworze. Wszystkie dworskie ceregiele, zachowania oraz przyjemności bardzo ją nudzą. On woli bić się i uczyć rzeczy, które w przyszłości mogą się jej w jakiś sposób przydać. Dlatego właśnie namawia ojca, Neda Starka, aby zatrudnił jej trenera szermierki. Dziewczynka pragnie władać mieczem i stać się prawdziwym wcielonym rycerzem. W tym celu bierze udział w treningach personalnych. Nie jest jednak traktowana ulgowo, mimo że jest córką Namiestnika królestwa. Zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli chce dobrze władać mieczem to przede wszystkim musi realizować wszystkie polecenia swojego trenera.

Zadania

Dziewczynka bardzo często zapuszcza się do miasta, gdzie poluje na koty, które są szybkie i zwinne. Aby któregoś złapać musi się wykazać jeszcze większą zwinnością, szybkością, a także sprytem. Zadanie nie jest łatwe, ale zdobyte umiejętności w czasie specyficznego treningu personalnego przydadzą się później, kiedy to czyhać będzie na nią niebezpieczeństwo w postaci śmierci.

Dodaj komentarz